ZAPROSZENIA NA KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ

Pokazano 1-44 z 44 pozycji
Pokazano 1-44 z 44 pozycji
Aktywne filtry

Zaproszenia na Komunię Świętą


Pierwsza Komunia Święta to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka i jego rodziców. Rodzinna atmosfera, odświętne stroje i piękna oprawa, na pewno zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników uroczystości. Organizacja Komunii Świętej to czasochłonne zadanie wymagające wiele poświęcenia. Aby podkreślić niepowtarzalny charakter tego wydarzenia, warto zamówić piękne i elegancko zdobione zaproszenia na Komunię Świętą. Zaproszenia na komunię personalizowane pozwolą najbliższej rodzinie otrzymać wszelkie niezbędne informacje o zaplanowanej uroczystości oraz zachwycić się pięknymi kartami jakie stanowią nowoczesne zaproszenia na komunię.


Coraz więcej osób chce, by I Komunia miała oryginalną i niezwykłą oprawę. Właśnie dla nich przygotowaliśmy wyjątkowe zaproszenia na Komunię Świętą. Zaproszenia na pierwszą komunię świętą zachwycają swoją precyzją wykonania i ciekawymi zdobieniami. Dzięki oryginalnym tekstom zamieszczonym na zaproszeniach komunijnych można w niezwykle prosty sposób podkreślić charakter uroczystości, a gościom pokazać jak bardzo zależy nam na ich obecności. Zaproszenia na komunię personalizowane spełnią to zadanie.


Wszystkie nasze zaproszenia na Komunię Świętą wykonane są z najwyższą starannością, z najlepszej jakości papieru. Do każdego zaproszenia na pierwszą komunię świętą  dołączona jest elegancka, dopasowana koperta. Zachęcamy do obejrzenia naszych propozycji w dziale zaproszenia na pierwszą komunię świętą.  U nas można odnaleźć produkty, które spełnią wszelkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób organizujących uroczystość I Komunii Świętej.


W ofercie naszego sklepu internetowego farrowdesign.pl dostępne są oryginalne zaproszenia na komunię:
-zaproszenia komunijne dla dziewczynek i dla chłopców,
-uniwersalne zaproszenia komunijne inspirowane naturą,
-zaproszenia komunijne z ECO kopertą.
-zaproszenia na komunię personalizowane


Zaproszenia na Komunię Święta dla dziewczynki, personalizowane zaproszenia na komunię


Stworzona z myślą o naszych klientach, wyjątkowa kolekcja pięknych zaproszeń komunijnych, na pewno przypadnie do gustu wielu osobom. W dzisiejszych czasach zaproszenia na Komunię Świętą dla chłopców i dziewczynek niewiele się różnią. Bardzo dużo wzorów jest uniwersalnych, a zastosowana kolorystyka na tyle stonowana, że spodoba się każdemu dziecku. Dla wymagających klientów przygotowaliśmy zaproszenia na Komunię Świętą szczególnie polecane dziewczynkom. Zaproszenia na komunię dla dziewczynki mogą być prostokątne lub kwadratowe. Wybór wyłącznie zależy od upodobań klienta. Zaproszenia na komunię dla dziewczynki  zdobią subtelne kwiaty jak róże, piwonie, bratki, polne rośliny, hortensje i liście eukaliptusa. Zaproszenia na komunię dla dziewczynki utrzymane są w jasnych, pastelowych barwach sprawiających, że zaproszenia na Komunię Świętą wyglądają nadzwyczaj delikatnie oraz lekko. Prezentowane są one w formie rustykalnych wieńców czy subtelnych gałązek.


Na kilku naszych produktach znajduje się także napis IHS podkreślający religijny klimat uroczystości oraz geometryczna, złota ramka. Karta posiada nadruk po obu stronach, na jednej stronie widnieje grafika z tekstem zaproszenia, a na drugiej sama grafika lub grafika oraz Państwa krótki tekst. Do kompletu dołączone są białe lub ECO koperty ze sznurkiem. Wewnątrz ekologicznej koperty w brązowym kolorze umieszczana jest wklejka z piękną grafiką. Tekst zaproszenia komunijnego może być uzupełniony samodzielnie, dzięki temu zgrabnie i czytelnie można przekazać wszystkie niezbędne informacje. Na życzenie klienta zaproszenia na Komunię Świętą mogą zostać spersonalizowane.


Zaproszenia komunijne dla chłopca, personalizowane zaproszenia na komunię


W naszym sklepie internetowym zaproszenia na Komunię Świętą odnajdą nie tylko rodzice dziewczynek, ale również chłopców.  Oferta na oryginalne zaproszenia na komunię jest bardzo szeroka, dostępne są wyroby o prostokątnym i kwadratowym kształcie, wykonane z bardzo dobrej jakości papieru w białym kolorze. Zaproszenia na komunię dla chłopca wchodzą w skład zestawu, który składa się z jednokartkowego zaproszenia na Komunię Świętą i białej koperty. Oryginalne zaproszenia na komunię w stylu ECO zawierają brązową kopertę z ekologicznego papieru przewiązaną sznureczkiem. Wewnątrz jest wklejka z piękną grafiką, nawiązującą do charakteru wybranego wyrobu zaproszenia na komunię dla chłopca.


Zaproszenia Komunia Święta chłopca zdobione są niebieskimi i błękitnymi kwiatami, zielonymi gałązkami oraz ładną, subtelną grafiką w formie wianuszków. Dodatkowo na niektórych modelach zaproszenia na komunię dla chłopca naniesiona jest złota, geometryczna ramka i napis IHS, który świetnie odzwierciedla charakter uroczystości. Zaproszenia na Komunię Świętą są dwustronne, na jednej stronie znajduje się grafika, a na drugiej tekst z miejscami do samodzielnego wypełniania. Zaproszenia na Komunię Świętą mogą zostać spersonalizowane. Wystarczy wysłać do naszego sklepu internetowego listę gości oraz informacje o uroczystości. Piękne i eleganckie personalizowane zaproszenia komunijne pozwolą zaprosić gości w bardzo ekskluzywny sposób.


Uniwersalne zaproszenia na I Komunię inspirowane naturą


Zaproszenia w stylu rustykalnym to jedna z kilku naszych propozycji, lecz wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy zaproszenia na Komunię Świętą w stylu botanicznym co stanowi idealne nowoczesne zaproszenia na komunię. Naturalne motywy w świetny sposób podkreślają uroczysty charakter tego wyjątkowego wydarzenia. Zielone aplikacje wspaniale komponują się z elegancką bielą. Zaproszenia na Komunię Świętą wykonane są z dobrej jakości papieru, zdobią je gałązki eukaliptusa oraz naturalne wianuszki. Te elementy świetnie komponują się z ozdobną czcionką i sznurkiem, dlatego warto zdecydować się na zaproszenia na Komunię Świętą w stylu botanicznym z ECO kopertą. Dla tradycjonalistów, w ofercie naszego sklepu internetowego wyroby w tym stylu, można również zamówić z klasyczną, białą kopertą, a także dostępne są personalizowane zaproszenia na komunię.


W tak wyjątkowym dniu liczy się każdy detal, dlatego zamawiając w naszym sklepie zaproszenia na Komunię Świętą, warto również zwrócić uwagę na winietki z tym samym motywem graficznym. Podkreśli to wyjątkową oprawę organizowanej uroczystości oraz nowoczesne zaproszenia na komunię.