KUBKI DLA SZEFA/SZEFOWEJ

Pokazano 1-11 z 11 pozycji
Pokazano 1-11 z 11 pozycji
Aktywne filtry

Kubki dla szefa i szefowej


Poszukujesz wyjątkowego upominku dla swojego pracodawcy? Chcesz podziękować za współpracę i zacieśnić wasze relacje? Jeśli Twoja odpowiedź jest twierdząca, to warto wybrać dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego, oryginalne kubki dla szefa i szefowej z nadrukiem.


Kubki dla szefa i szefowej typu latte – ceramika wysokiej jakości


Kubki dla szefowej i szefa to ceramika, która zachwyci nie tylko osoby obdarowywane, ale również osoby wręczające upominek. Piękne, a zarazem klasyczne naczynia, z których można spożywać nie tylko zimne, ale również gorące napoje. W asortymencie naszego sklepu internetowego farrowdesign.pl dostępne są oryginalnie wyglądające kubki na różne okazje. Kubki dla pracodawcy typu latte to wyjątkowy produkt o pojemności 300 ml. Jego średnica przy podstawie wynosi 60 mm, ku górze zwiększą swój rozmiar. Wykonany jest on z bardzo dobrej jakości ceramiki, dzięki czemu nawet podczas codziennego użytkowania przez długi czas zachowuje on swój pierwotny wygląd.


Nowoczesny model, jakim są kubki dla szefa i szefowej, wyposażony jest w wygodne, wytrzymałe ucho w tym samym kolorze co oferowany wyrób. Jest ono trwałe, dzięki czemu każdy użytkownik może być pewien, że nie urwie się ono podczas spożywania gorących napoi. Wyrób jest łatwy w utrzymaniu czystości, lecz producent nie zaleca mycia kubków w zmywarce. Każdy z nich zdobi oryginalny napis, dzięki czemu osoby otrzymujące upominek czują się naprawdę wyjątkowo.


Kubki z czarnym wnętrzem dla pracodawcy


Osoby, które nie lubią przebarwień na swoim kubku, powinny  zainteresować się naszym nowoczesnym modelem, jakim jest kubek dla szefa i szefowej z czarnym wnętrzem. Dzięki temu wszelki osad z kawy lub herbaty, który trudno usunąć jest niewidoczny. Kubek dla szefowej, a także taki sam kubek dla szefa  o pojemności 330 ml może być stosowany na co dzień. Nawet podczas wielokrotnego użycia zachowuje swój ładny wygląd. Piękny wyrób jest w kolorze białym, zdobią go oryginalne, wzbudzające zachwyt napisy.


Świetnej jakości kubek dla szefowej i szefa wykonany jest z bardzo dobrej jakości materiału. Ceramika jest trwała, a mimo upływu czasu zachowuje swój modny wygląd. Produkt wyposażony jest w wytrzymałe, duże ucho, które kształtem przypomina półokrąg. Jest ono bardzo mocne, dzięki czemu osoby spożywające napoje o podwyższonej temperaturze, mogą czuć się w 100 procentach bezpiecznie. Nowoczesny kubek, zgodnie z zaleceniami producenta, należy myć ręcznie. Dzięki czemu długo zachowa swój pierwotny wygląd.


Kubek dla szefa – wyjątkowy upominek dla wyjątkowego pracodawcy


Kupowanie prezentów dla bliskich osób nie jest prostym zadaniem, jednak jeszcze trudniejsze może być wybranie niewielkiego upominku dla osoby, której nie znamy prywatnie jak na przykład swojego pracodawcę. Warto pamiętać, że ten drobny prezent powinien być nie tylko uniwersalny, lecz również w dobrym guście, by szef nie poczuł się urażony. Nikt nie chce, aby miły gest okazał się dużym nietaktem.


Co kupić dla szefa? Jednym z coraz częściej wybieranych przez wiele osób upominków jest kubek dla szefa z wyjątkowym nadrukiem. Wręczając mu ten skromny prezent, można bez słów pokazać swoją pamięć o nim i wyrazić sympatię. Spersonalizowany kubek dla szefa zdobiony grafiką zachwyci wiele osób. Może on być pokryty zabawnym napisem na przykład „Szef jest jeden”. Ten wzór warto wybrać w sytuacji, gdy pracownik wie, że szef lubi zabawne prezenty i ma do siebie dystans.


Kubek dla szefa to bardzo miły upominek, a poza tym jest on naprawdę przydatny na co dzień. W pracy każdy pije kawę lub herbatę, dzięki temu pracodawca będzie zawsze  sobie przypominał, że ma na swoim pokładzie pracowników, którzy darzą go sympatią i szacunkiem.


Kubek dla szefowej – upominek dla wyjątkowej kobiety


Kubek dla szefowej to produkt, który cieszy się dużym zainteresowaniem wielu naszych klientów. Sięgają po niego osoby, które chcą swojemu pracodawcy podarować niewielki upominek na Święta Bożego Narodzenia, imieniny, urodziny lub po prostu podziękować za współpracę.


W asortymencie naszego sklepu internetowego kubki dla szefowej zdobione są ciekawymi napisami. Wśród nich duże uznanie ma model z nadrukiem: „Szefowa jest jedna”, „Pani Prezes” czy też „Pani Kierowniczka”. Każdy z nich ozdobiony jest niewielką, kolorową grafiką. Ten niewielki, zabawny upominek sprawdzi się w każdej sytuacji.


Kubek dla szefowej jest to także dobry pomysł na to, aby uczcić szczególne wydarzenia na przykład awans swojej kierowniczki lub przejście przełożonej na emeryturę. Otrzymując ten drobny upominek, szefowa będzie wiedziała, że może liczyć na wsparcie u swoich pracowników w tych ważnych dla siebie dniach.

Kubek dla szefa czy też kubek dla szefowej to świetny prezent, który pracownicy mogą podarować swoim przełożonym na różne okazje. Nie tylko na święta, ale również inne ważne wydarzenia. Oferowane w naszym sklepie internetowym produkty zdobi wyjątkowy napis, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby. Dzięki temu prezent ten chętnie będzie wykorzystywany na co dzień podczas spożywania ulubionej kawy lub herbaty.