KUBKI DLA NAUCZYCIELA

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Aktywne filtry

Kubki dla nauczyciela


Osoby, które poszukują niewielkiego upominku z okazji Dnia Nauczyciela, powinny zainteresować się naszymi produktami, jakimi są kubki dla nauczyciela. W ten prosty sposób można okazać szacunek i podziękowanie za trud włożony w naukę waszego dziecka.


Kubki dla nauczyciela – oryginalny wyrób najwyższej jakości


W ofercie naszego sklepu internetowego farrowdesign.pl dostępne są wyroby utrzymane w różnym stylu. Kubki latte to białe, modnie wyglądające naczynia wykonane z najwyższej jakości ceramiki. Dzięki temu polecane przez nas produkty długo zachowują swój pierwotny wygląd. Nawet podczas codziennego użytkowania kolor nie blaknie. Kubki dla nauczycieli mają 300 ml pojemności, przeznaczone są zarówno do gorących, jak i zimnych napojów. Wyrób wyposażony jest w duże, wygodne ucho, które umożliwia stabilne trzymanie kubka. Świetne kubki dla nauczycieli zdobią niewielkie napisy. W najszerszym miejscu produkt ma 9 cm szerokości, a w najwęższym 6 cm. Całkowita jego wysokość wynosi 10 cm.


Poza kubkami latte w naszym asortymencie dostępne są również klasyczne wyroby o pojemności 330 ml. Mają one 8 cm średnicy oraz 9,5 cm wysokości. Przeznaczone są podobnie jak kubki latte do spożywania zimnych i gorących napojów. Model ten ma mocne, owalne ucho. Dzięki temu każdy użytkownik ma pewność, że podczas jego użytkowania, nie oderwie się ono. Piękne, starannie wykonane, z dbałością o każdy szczegół kubki dla nauczycieli są łatwe w utrzymaniu czystości. Producent zaleca ich ręczne mycie, aby kolory nie wyblakły, a wierzchnia powłoka nie została uszkodzona.


Kubki dla nauczycieli – dziękuję wyrażone w prosty sposób


14 października to wyjątkowa data. Dzień Nauczyciela zdarza się raz w roku. W tym dniu rodzice chcą podziękować nauczycielom za trud włożony w naukę ich dziecka. A często wcale nie jest to takie łatwe. Jednak nie tylko rodzice, ale coraz częściej uczniowie chcą, w ten prosty sposób wyrazić swoje dziękuję za poświęcony czas, za zaangażowanie i za wiarę w nowe możliwości. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stworzyliśmy niepowtarzalną kolekcję, modnych kubków dla nauczycieli. Prezent ten jest nie tylko ładny, ale również praktyczny. W trakcie kilkuminutowej przerwy nauczycielka będzie mogła spokojnie nacieszyć się aromatyczną kawą lub uspokajającą melisą, a to na pewno poprawi jej humor na kilka następnych lekcji.


Piękne kubki dla nauczycieli zawierają śmieszne, zabawne, a także miłe nadruki, dzięki którym niejednemu Belfrowi zmięknie twarde serce. W naszej ofercie znajduje się kilka wyrobów z modnym tekstem. Wśród nich dużym zainteresowaniem cieszy się personalizowany kubek „Najlepsza nauczycielka”. Osoby, które poszukują model z zabawnym tekstem, powinny zwrócić uwagę na kubek o pojemności 330 ml z kolorowym nadrukiem na przykład „A co jeśli nauczyciele nic nie wiedzą i pytają nas przy tablicy, aby się dowiedzieć?”. Jesteśmy pewni, że w naszym sklepie internetowym każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.


Kubki dla nauczyciela przedszkola – dziękuję w kilku słowach


Przedszkolanka to również nauczyciel, który wkłada ogrom pracy w naukę małego dziecka. Pełna opieka przez kilka godzin dziennie, gdy rodzice ciężko pracują. To dzięki pani w przedszkolu możemy mieć pewność, że naszemu dziecku podczas naszej nieobecności nie dzieje się krzywda. Zapewne każdy sobie zdaje sprawę, że osoby zatrudnione na tym stanowisku muszą być nie tylko odpowiedzialne, ale również empatyczne i serdeczne. To one ratują nasze dziecko, gdy czuje się źle, pocieszają je, gdy coś się nie uda oraz prowadzą za rękę, gdy wszystko jest trudne i wydaje się niemożliwe.


Rodzice, którzy chcą podziękować za trud włożony w wychowanie ich dziecka, mogą zakupić w naszym sklepie internetowym piękne kubki dla nauczyciela przedszkola. Model tylu latte w białym kolorze zdobić może serdeczny napis. Dużym zainteresowaniem wśród wielu rodziców cieszy się „Pani Ania najlepsza przedszkolanka”. Nadruk uzupełnia niewielka grafika, która na pewno wywoła uśmiech na twarzy każdego nauczyciela. Model ten jest trwały i pomimo częstego użytkowania pięknie się prezentuje. Kubki dla nauczyciela przedszkola to produkty, które wzbudzają zainteresowanie każdego rodzica.


Kubki dla nauczycieli zakupione w naszym sklepie internetowym pakowane są bardzo starannie, dzięki czemu podczas transportu w 100% chronione są przed potłuczeniem. Każdy zamawiający ma pewność, że zakupiony wyrób dotrze pod ich drzwi w nienaruszonym stanie. Kubki dla nauczycieli i nauczycieli przedszkola to świetny pomysł na niewielki upominek i możliwość wyrażenia podziękowania za trud włożony w naukę dziecka. Nie trzeba zbyt wiele, aby móc w ten prosty sposób powiedzieć po prostu dziękuję. Nasza bogata oferta pozwala wybrać model zgodny z wszystkimi oczekiwaniami. W naszym asortymencie każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie coś, co przypadnie do gustu nie tylko osobie zamawiającej, ale również obdarowanej.