ZAPROSZENIA ŚLUBNE

Pokazano 1-34 z 34 pozycji
Pokazano 1-34 z 34 pozycji
Aktywne filtry

Zaproszenia ślubne


Ślub to bardzo ważne wydarzenie w życiu wielu osób. Aby po latach wspominać je z sentymentem, warto zadbać o wszystkie szczegóły z ogromną precyzją. Zaproszenia ślubne to właśnie jeden z tych ważnych elementów podczas przedślubnych przygotowań. Wręczenie ich osobom, które cenimy i darzymy miłością oraz sympatią, wywołuje wiele pozytywnych emocji, dlatego warto, by były one dopracowane w każdym, nawet najmniejszym szczególe.  Zaproszenia ślubne są pierwszą okazją do zakomunikowania gościom, w jakim stylu zorganizowane będzie przyjęcie weselne. Powinny one wpasowywać się w kolorystykę i styl ślubu, a po części również odzwierciedlać Parę Młodą. Wybierając zaproszenia na Ślub z naszego sklepu internetowego, odnaleźć można oryginalne wyroby, które będą, wspaniałą zapowiedzią uroczystości zaślubin. Produkty, które znajdują się w naszym asortymencie, są przede wszystkim niezwykle zróżnicowane, przygotowane zgodnie z ponadczasowymi trendami ślubnymi. Dzięki ogromnej pracy wielu osób każda przyszła Para Młoda może u nas znaleźć zaproszenia ślubne o zróżnicowanych wzorach i kolorach. Do zestawu dołączone są estetycznie wyglądające koperty. Ten prosty, a zarazem nadzwyczajny komplet, pozwoli nadać ślubnej ceremonii, dokładnie takiego charakteru, o jakim marzą wszyscy młodzi ludzie.


Zaproszenia ślubne w nowoczesnej odsłonie


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, w naszym sklepie internetowym farrowdesign.pl został stworzony bardzo bogaty katalog wzorów, w którym mamy nadzieję, że przyszli małżonkowie odnajdą zaproszenia ślubne, które spełnią ich wszelkie oczekiwania. Wśród naszych propozycji są zarówno klasyczne warianty zdobione kwiatami, jak i współczesne wzory inspirowane egzotyczną roślinnością. Państwo Młodzi mogą również zdecydować się na zaproszenia ślubne ekologiczne, w stylu boho lub botanic. Wśród wielu wyrobów dostępnych w naszym asortymencie, które cieszą się ostatnio ogromnym zainteresowaniem, są zaproszenia na Ślub z kolekcji Botanic z motywem egzotycznej roślinności. Została ona stworzona z myślą o nowoczesnych Parach Młodych z dużym wyczuciem stylu. Efektownie wyglądające, zielone gałązki oraz ozdobne litery naniesione są na białe tło. To połączenie sprawia, że zaproszenie na Ślub prezentuje się niezwykle elegancko. W podstawowej wersji zestawu jest wykonane z wysokiej jakości papieru, jednokartkowe, prostokątne zaproszenie, karta RSVP oraz koperta w kolorze ecru. Dodatkowo komplet ten można wyposażyć we wklejkę do koperty, złoty stempel ze sznurkiem i przezroczystą kalkę. Na życzenie klienta zaproszenia ślubne mogą zostać spersonalizowane. W przypadku niewykupienia tej opcji pozostawione zostanie wykropkowane pole do samodzielnego wypisania. W zaproszeniu może być umieszczony dowolnie wybrany tekst. Karty posiadają nadruk po obu stronach, z jednej z nich widnieje grafika z tekstem zaproszenia lub RSVP, z drugiej są inicjały Pary Młodej. Osoby, które szukają czegoś bardziej oryginalnego, mogą skusić się na zaproszenia ślubne z motywem liści w kolorze intensywnej butelkowej zieleni z dodatkiem subtelnych róż. Grafikę zdobi złota, geometryczna ramka. Pozostałe elementy zaproszenia są skonsturowane w tym samym stylu, co wyroby z kolekcji Botanic.


Zaproszenia na Ślub z motywem kwiatowym


Dla miłośników przyrody przygotowaliśmy m.in. nowoczesne zaproszenia ślubne w stylu Boho. Zdobią je pastelowe kwiaty w wielu różnych kolorach. Naniesione są one na klasyczne, białe tło. Cała seria stworzona została w podobny sposób jak produkty z grupy Botanic. Oddzielną kwiatową kolekcję w naszym asortymencie stanowią zaproszenia ślubne z serii Peony. Piwonie to najpiękniejsze kwiaty wczesnego lata, w tym stylu zachowane są również nasze produkty. Zachwycą one każdego, kto lubi lekkie i subtelne dodatki. Podstawowy zestaw zawiera jednokartkowe zaproszenie z kartą RSVP i koperta w kolorze ecru. Pozostałe elementy można dobrać według własnego uznania. Tego typu wyrób świetnie wkomponuje się w wesele urządzane w stylu boho. W tym stylu świetnie również sprawdzą się zaproszenia ślubne z serii Blue. Wyroby tego typu kojarzą się z symbolem nieba. Zdobią je piękne kwiaty w intensywnym, niebieskim kolorze. Często są to zaproszenia wybierane przez osoby, które organizują wesele późną jesienią lub zimą.


Ślubne zaproszenia w stylu eko


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu naszych klientów, wprowadziliśmy w naszej ofercie całkiem inną, ECO kolekcję. Stanowią ją zaproszenia na Ślub z kopertą ekologiczną. Wśród dostępnych produktów, znajdują się wyroby m.in. z serii Tropical, Summer, Cherry, Spring, Violet, Purple, a także Flowers. Duża różnorodność wzorów i kolorów pozwala dobrać ekologiczne zaproszenia ślubne zgodnie z motywem przewodnim całego wesela. Podstawowy zestaw zawiera kwadratowe zaproszenie, mniejszą kartę RSVP i kopertę ECO ze sznurkiem w brązowym kolorze. Dodatkowo klienci mogą domówić wklejkę do koperty i zlecić personalizację zaproszeń. Czytelna, ozdobna czcionka sprawia, że zaproszenie na Ślub prezentuje się bardzo efektownie. Karty posiadają nadruk po obu stronach, z jednej widnieje grafika z tekstem zaproszenia lub RSVP z drugiej sama grafika. Wybór jest ogromny, jednak to wyłącznie od Pary Młodej zależy, która papeteria ślubna przypadnie im najbardziej do gustu. W naszej ofercie poza pięknymi zaproszeniami znajdują się również dodatki w postaci winietek ślubnych. Osoby zamawiające oba elementy w naszym sklepie będą miały pewność, że będą one w tym samym stylu i stworzą piękny, spójny zestaw.