Powrót

Kubki z napisami

Kubki z napisami
1
shares
Share Tweet

Kubki z napisami


Coraz częściej w sklepach można spotkać oryginalne kubki z napisami. Każdy z nich jest wyjątkowy, lecz tylko ten wybrany przez Ciebie będzie idealnym upominkiem dla bliskiej osoby. Często używając wielu słów nie potrafimy wyrazić naszych uczuć, lecz dzięki kubkom z nadrukiem w prosty sposób będziesz mógł okazać rodzicom czy też dziadkom miłość jaką ich darzysz.


Kubki z napisami – kubki dla taty na Dzień Ojca


Dzień Ojca to ten dzień, w którym każdy by ich tata czuł się wyjątkowo. W życiu bywają trudne chwile, lecz 23 czerwca to data kiedy zapominamy o problemach i dziękujemy ojcu za jego bezwarunkową miłość. Osoby, które chcą ofiarować swojemu tacie coś wyjątkowego, mogą wybrać niewielki, ale bardzo elegancki upominek, jakim jest kubek dla taty z napisami. Jest to wyrób nie tylko trwały, ale również praktyczny. Można z niego korzystać codziennie, przez cały rok. Na tę okazję przygotowywane są wyjątkowe kubki dla taty z nadrukiem. Umieszczane są na nich piękne napisy, jak: „Tata, pierwsza miłość córki” lub „Kochany tata Tomek”.


Rynek oferuje wiele wariantów, nie tylko tradycyjne kubki w białym kolorze, ale też białe kubeczki z czarnym wnętrzem. Dzięki takiemu rozwiązaniu po kilku użyciach nie będzie widać na nich brzydkich osadów z kawy i herbaty. Ceramiczne kubki na prezent dla taty spodobają się zarówno osobom, które lubią funkcjonalne prezenty, jak i tym, dla których liczą się uczucia i wspomnienia. Aby zakupić kubek na Dzień Ojca nie trzeba wychodzić z domu. Wystarczy skorzystać z oferty naszego sklepu internetowego FarrowDesign.


Kubki z napisami na Dzień Matki


Dzień Matki to szczególny dzień, który wymaga wspaniałego upominku. Jednym z oryginalnych   prezentów z tej okazji są kubki dla mamy. Umilą one każdą poranną kawę. Wybierając go masz szansę sprawić mamie wyjątkową radość. Ceramiczne kubki z nadrukiem dla mamy to pomysł uniwersalny, sprawdzi się on nie tylko z okazji Dnia Matki, ale też jako upominek na urodziny, imieniny czy Święta Bożego Narodzenia.


Kubki dla mamy z napisami mają trwały i odporny na wielokrotne mycie nadruk. Jest on w 100% dostosowany do codziennego użytku. Jego uniwersalny wygląd pasuje do każdego wnętrza. Hitem ostatnich sezonów jest kubek na prezent dla mamy z czarnym wnętrzem. Pomimo częstego użytkowania nie będzie na nim widać żadnych osadów ze spożywanych napoi. Jeśli chcesz wprawić swoją mamę w tym wyjątkowym dniu w dobry nastrój,  to podaruj jej piękny kubek z napisami. Wśród popularnych nadruków odnaleźć można: „Dom jest tam, gdzie mama” czy też „Najwspanialsza mama Ania”.


Kubki z napisami z okazji Dnia Babci i Dziadka

Mały prezent można podarować najbliższym bez specjalnej okazji. Jednak jeśli chcesz pokazać dziadkom, jak ważni są dla Ciebie, możesz wybrać dla nich eleganckie kubki z napisami. Na emeryturze czas płynie dużo spokojniej. Często zasiadają oni z kubkiem gorącej kawy czy herbaty i wspominają dawne czasy. Aby ten czas płynął im dużo przyjemniej warto ofiarować im kubki dla babci i dziadka. Efektownie wyglądające, ceramiczne wyroby zdobione są wyjątkowymi napisami od serca.


Jeśli szukasz niepowtarzalnego i trwałego wyrobu powinieneś zerknąć na naszą stronę internetową. Znajdziesz na niej nie tylko zestawy, ale też pojedyncze kubki z nadrukiem. Wśród oryginalnych i chwytających za serce napisów są np.: „Kochany Dziadek” czy też „Babciu, kocham Cię”. Te kilka słów sprawią, że dziadkowie uśmiechną się na widok tego napisu i przypomną im się wspólne chwile spędzone razem z Tobą. W dzisiejszych czasach często to właśnie dziadkowie przejmują rolę rodziców, dlatego osoby, które chcą w tych wyjątkowych dniach podziękować im za opiekę i trud włożony w wychowanie powinny ofiarować im kubki z okazji Dnia Babci i Dziadka z nadrukiem.


Kubki z napisami to produkty, które najczęściej wybierane są na specjalne okazje. Te kilka słów wywoła uśmiech na twarzy bliskich Ci osób. Dlatego w tak szczególnym dniu jak Dzień Matki i Ojca czy też Dzień Babci i Dziadka warto ofiarować im ten niewielki upominek. 

CO MYŚLISZ?
1
Points